O Funmilii słów kilka...

Co to właściwie jest ta Funmilia?

To Sala Zabaw i Park Trampolin zlokalizowane w Środzie przy ulicy Kosynierów 100. Plac, który stworzyli rodzice trójki dzieci, państwo Stanek. To oni, po wielu latach jeżdżenia z własnymi pociechami po podobnych miejscach, postanowili stworzyć miejsce, które połączy wszystkie najlepsze cechy takich placów. Oczywiście nie obyło się bez własnych pomysłów, które wyróżniają ten punkt na tle innych. Sama nazwa to połączenie angielskiego słowa zabawa i rodzina! Nazwa, która oddaje ducha tego miejsca. Miejsca, w którym dzieci/młodzież (0-16 lat) się wyszaleją, a rodzice miło spędzą czas. To strefa dla całych rodzin!

 

Dzieci i animatorzy na oficjalnym otwarciu Funmilii.

 

Małpi Gaj to godziny niekończącej się zabawy (Wiek 4-16)

Pierwszą ze stref przygotowaną dla gości jest Małpi Gaj. Tor przeszkód, zjeżdżalnie od tych małych po naprawdę strome wywołujące przypływ adrenaliny, jest wulkan do wspinania oraz tor do zjazdu na kołach. A to wszystko zupełnie bezpiecznie.

 

Chłopiec poruszający się po małpim gaju w Funmilii.

 

Każdy lubi skakać! (Wiek 4-16)

Wszystkie dzieci uwielbiają skakać, bez względu na to, czy dopiero się nauczyły chodzić, czy za chwilę będą szły do szkoły ponadpodstawowej. Dla nich Funmilia ma propozycję - strefa trampolin! Będą mogły z niej korzystać dzieci do 16 roku życia. 

 

Strefa maluszka 0-3 lat

Na wielu wewnętrznych placach z atrakcji mogą korzystać maluchy, które skończyły już dwa latka. Państwo Stanek stworzyli miejsce także dla tych całkiem małych, dopiero raczkujących dzieci, które poznają świat zabawy. - Znajduje się tu osobne miejsce dla tych najmłodszych dzieci, a także pomieszczenie, gdzie mama w spokoju nakarmi dziecko piersią, przygotuje posiłek i przewinie maluszka - wyjaśnia właścicielka, pani Paulina. Dodatkowo wszystkie atrakcje dla najmniejszych dzieci posiadają najwyższe atesty, co daje mamie pewność, że dziecko jest bezpieczne. Dla najmłodszych przygotowano mały tor przeszkód ze zjeżdżalnią do kulek – bo które dziecko nie lubi kulek? Są też przystosowane do takich dzieci trampoliny i cała masa różnego rodzaju zabawek, od pchaczy i zabawek edukacyjnych, po wózki i kuchenki z pełnym wyposażeniem. 

 

Zabawkowy aparat do robienia zdjęć na tle wielu zabawek.

 

Co z rodzicami? Czy rodzice też płacą?

Funmilia to miejsce dla całych rodzin. Dlatego właśnie przygotowano miejsce dla rodzica, który podczas gdy dzieci się bawią, będzie mógł zamówić kawę i ciastko, pogadać z innymi rodzicami lub po prostu się wyluzować. Komfort relaksu zwiększy fakt, że dzieci są w pełni bezpieczne na placu zabaw. Rodzic, opiekun dziecka nie płaci za wejście na plac.

 

Urodzinki w Funmili!

Teraz możesz wyprawić urodziny swojemu dziecku w wyjątkowym miejscu jakim jest Funmilia. Takich urodzin nie zapomni nie tylko Twoja pociecha, ale również jej goście! Pełen cennik można znaleźć na na stronie głównej. Więcej informacji jak i rezerwację imprezy można dokonać pod numerem telefonu 535 335 277.

 

Urodzinowy stół zastawiony talerzami, sztućcami, napojami i ozdobami.

 

Pełne bezpieczeństwo i higiena

To niezwykle ważne dla każdego rodzica. Dlatego też wszystkie elementy placu mają wszystkie atesty bezpieczeństwa. Zadbano również o pełne zaplecze sanitarne, lampy bakteriobójcze oraz oczyszczacz powietrza.

 

Pracownik Funmilii podczas dezynfekowania, sprzątania wulkanu, elementu placu.

 

Rodzic może wejść na plac

Każdy rodzic, gdy zajdzie taka potrzeba, może wejść na plac do swojego dziecka.

 

Czy trzeba rezerwować miejsca przed przyjazdem?

Nie, obiekt w godzinach zabawy jest otwarty dla każdego. Bez rezerwacji!

 

Duże rodziny płacą mniej!

Rodziny posiadające Kartę Dużej Rodziny otrzymują na wejściu RABAT w wysokości 10%. Na 10% zniżkę mogą liczyć również dzieci z orzeczeniem.

 

W niedzielę też zapraszają! Czy Ekipa gra? Gra!

Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin zaprasza w tygodniu w godzinach 12:00-20:00, oraz w weekend (sobota i każda niedziela) w godzinach 10:00 – 20:00.

 

Oceny mówią same za siebie

To wszystko to tylko suche fakty. Trochę bardziej to miejsce przybliżą profile Funmili w mediach społecznościowych, gdzie można zobaczyć wiele zdjęć i filmów, przejrzeć oceny i komentarze osób, które odwiedziły już to miejsce. To powinno wystarczyć, żeby przekonać osoby jeszcze niezdecydowane na wizytę w Funmilii - Sala Zabaw & Park Trampolin (Środa Wlkp., ul. Kosynierów 100).

Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa
Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa
Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa

Zobacz jak dbamy o Wasze bepzieczeństwo...

Pobierz zgody

Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa
Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa

Otwarte: pn.-pt. 12-20, sob. i niedz. 10-20

Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa

Stworzona przez e-wielkopolska.pl

© Copyright - Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin | Kosynierów 100, Środa Wlkp.

Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa
Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa
Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa
Funmilia - Sala Zabaw & Park Trampolin (jump) - Środa